Cesta divadelní krajinou

Interaktivní procházka pro rodiny s dětmi napříč brněnskými divadly od 4 let 
Divadelní svět Brno 2022
Datum: 28.05.2022
Čas: projít cestou můžete v čase 14:00-18:00
Místo: spolupořádající divadla DSB

Žánr: Doprovodný program, Site-specific, Děti
Délka trasy: cca 1 hodina 30 minut, na cestě Vás čeká 6 zábavných stanovišť

Koupit vstupenky

Objevte město, jak ho ještě neznáte. Vydejte se s námi na cestu plnou dobrodružství, probádejte tajemství kouzelných krajin a důkladně prozkoumejte „divadelní svět“.

 Na cestě vás čeká 6 zábavných stanovišť s odbornými lektory: Divadlo na Orlí vám otevře krajinu snů a fantazie, na dvoře Husy na Provázku objevíte krajinu experimentu a můžete si postavit kulisy k různým příběhům. V krajině pohybu, na nádvoří Městského divadla Brno rozhýbete svá těla, v krajině hlasu a zvuku před Janáčkovým divadlem zase rozezníte své hlasy i rozmanité nástroje. Mahenovo divadlo vám ukáže krajinu slova plnou zajímavých příběhů a v Divadle Radost poznáte kouzelnou krajinu loutek. Začít můžete na jakémkoliv stanovišti v čase začátku procházky. Před zmíněnými divadly získáte potřebné informace a obdržíte mapku divadelního světa, svou trasu si napříč divadly můžete naplánovat sami. Neváhejte vyrazit!

Badatelé, kterým se podaří projít celou mapou tohoto magického světa, pak získají VIP vstupenku na tajné setkání úspěšných objevitelů, které proběhne (společně se slavnostním zakončením DSB pro děti) v neděli 29.5. v 18:00  v Divadle Polárka.